Bedankt aan al onze vrijwilligers!

5 december, dag van de vrijwilliger. Hét ideale moment om onze vrijwilligers - zeer terecht - in de bloemetjes te zetten.

Het TIP en het CAW Oost-Vlaanderen mogen rekenen op partners en ex-partners van trans personen en ouders van gendervariante kinderen die zich vrijwillig inzetten om mensen in een gelijkaardige situatie één-op-één te ondersteunen of in groep via bijeenkomsten of praatavonden.

Deze mensen doen dit vrijwillig én met hart en ziel. Zij besteden hun vrije tijd aan het ondersteunen van andere mensen. Het zijn warme, ruimdenkende mensen. Wij zijn blij dat we met hen mogen samenwerken. Wat zij doen is van onschatbare waarde voor ouders en (ex-)partners die nog maar net vernomen hebben dat hun kind of hun partner genderzoekend of transgender is. Bedankt!

We zijn op zoek naar andere ouders en partners die zich ook vrijwillig willen inzetten. Interesse? Meld je aan via contact@transgenderinfo.be voor een kennismakingsgesprek.